Nawigacja

Nauka

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych w Szczecinie

Oddziałowe Biuro Badań Historycznych IPN w Szczecinie
 ul. Wojska Polskiego 7, 70-470 Szczecin  
 tel. (91) 312 94 00, fax (91) 312 94 02

Naczelnik – dr Sebastian Ligarski
tel. (91) 312 94 07
sebastian.ligarski@ipn.gov.pl 

Sekretariat
Lidia Złota – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 00
lidia.zlota@ipn.gov.pl 

dr Przemysław Benken – specjalista
tel. (91) 312 94 28
Przemyslaw.benken@ipn.gov.pl 

dr Eryk Krasucki – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 00 

dr Marta Marcinkiewicz – starszy specjalista
tel. (91) 312 94 09
marta.marcinkiewicz@ipn.gov.pl 

Katarzyna Rembacka – główny specjalista
tel. (91) 312 94 10
katarzyna.rembacka@ipn.gov.pl 

dr Magdalena Semczyszyn – główny specjalista
tel. (91) 312 94 19
magdalena.semczyszyn@ipn.gov.pl 

dr Michał Siedziako – starszy specjalista
tel. (91) 31 29 415
michal.siedziako@ipn.gov.pl 

dr Zbigniew Stanuch – główny specjalista
tel. (91) 31 29 414
zbigniew.stanuch@ipn.gov.pl 

dr Paweł Szulc – główny specjalista
tel. (91) 31 29 416
pawel.szulc@ipn.gov.pl 

dr Wojciech Wichert – inspektor
tel. (91) 31 29 417
wojciech.wichert@ipn.gov.pl 

 

do góry