Nawigacja

Centrala

Biuro Edukacji Narodowej

Biuro Edukacji Narodowej IPN
ul. Wołoska 7, 02-675 Warszawa

Dyrektor BEN – Justyna Skowronek
Zastępca Dyrektora BEN–Adam Hlebowicz 

Sekretariat BEN
Ewa Zarzycka
ewa.zarzycka@ipn.gov.pl
tel. (22) 581-88-70
fax (22) 581-88-72 

Wieloosobowe stanowisko obsługi organizacyjnej

Koordynator – Elżbieta Duda 
tel. (22) 581-85-47
elzbieta.duda@ipn.gov.pl 

Agnieszka Smagowska
tel. (22) 581- 85-61
agnieszka.smagowska@ipn.gov.pl 

Maryla Szczupak
tel. (22) 581- 85-65
maryla.szczupak@ipn.gov.pl 

Danuta Wierzman
tel. (22) 581-86-96
danuta.wierzman@ipn.gov.pl 

Artur Wyszyński
tel. (22) 581-85-69
artur.wyszynski@ipn.gov.pl 

Wydział notacji i opracowań multimedialnych

p.o. Naczelnika – Rafał Pękała 
tel. (22) 581-85-66
rafal.pekala@ipn.gov.pl 

Henryk Domagała
tel. (22) 581-85-69
henryk.domagala@ipn.gov.pl 

dr hab. Marek Gałęzowski
tel. (22) 581-85-57
marek.galezowski@ipn.gov.pl 

Mirosław Jabłoński
tel. (22) 581-85-78
miroslaw.jablonski@ipn.gov.pl 

Robert Mucha
tel. (22) 581-85-62
robert.mucha@ipn.gov.pl 

Łukasz Pogoda
tel. (22) 581-86-70
lukasz.pogoda@ipn.gov.pl 

Konrad Starczewski
tel. (22) 581-85-67
konrad.starczewski@ipn.gov.pl 

Piotr Życieński – fotograf
tel. (22) 581-86-76
piotr.zycienski@ipn.gov.pl 

Wydział Edukacji Historycznej

p.o. Naczelnika – Karol Madaj
tel. (22) 581-86-68
karol.madaj@ipn.gov.pl 

Katarzyna Cegieła
tel. (22) 581-85-55
katarzyna.cegiela@ipn.gov.pl 

Anna Brojer
tel. (22) 581-85-97
anna.brojer@ipn.gov.pl 

Magdalena Czoch
tel. (22) 581-86-63
magdalena.czoch@ipn.gov.pl 

dr Tomasz Ginter
tel. (22) 581-86-69
tomasz.ginter@ipn.gov.pl 

Aleksandra Kaiper-Miszułowicz
tel. (22) 581-88-57
aleksandra.kaiper-miszulowicz@ipn.gov.pl 

Sergiusz Kazimierczuk
tel. (22) 581 86 74
sergiusz.kazimierczuk@ipn.gov.pl 

Anna Klimowicz
tel. (22) 581-86-67
anna.klimowicz@ipn.gov.pl 

Karolina Kolbuszewska
tel. (22) 581 85 95
karolina.kolbuszewska@ipn.gov.pl 

dr Mateusz Marek
tel. (22) 581-86-56
mateusz.marek@ipn.gov.pl 

Katarzyna Miśkiewicz
tel. (22) 581-85-99
katarzyna.miskiewicz@ipn.gov.pl 

dr Paweł Rokicki
tel. (22) 581-86-75
pawel.rokicki@ipn.gov.pl 

Izabela Sienkiewicz 
 tel. (22) 581-85-96
izabela.sienkiewicz@ipn.gov.pl 

Olga Tumińska
tel. (22) 581-88-18
olga.tuminska@ipn.gov.pl 

Karol Wisłocki
tel. (22) 581-88-69
karol.wislocki@ipn.gov.pl 

Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki

ul. Marszałkowska 21/25
recepcja tel. (22) 576 30 04
fax (22) 576 30 02 

Zapraszamy: 
poniedziałek–piątek 9:00–20:00
sobota 9:00–14:00
niedziela nieczynne 

Biblioteka/Czytelnia:
poniedziałek–piątek 9:00–18:00
sobota, niedziela nieczynne 

Księgarnia:
poniedziałek–piątek 10.00–19.00
sobota 9.15–13.45
niedziela nieczynne 

Naczelnik – Tomasz Morawski
tel. (22) 576 30 17
tomasz.morawski@ipn.gov.pl 

Zastąpca Naczelnika – Barbara Pamrów
tel. (22) 576 30 09

barbara.pamrow@ipn.gov.pl 

do góry