Nawigacja

Edukacja

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej w Katowicach

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Katowicach
ul. Józefowska 102, 40-145 Katowice
tel. 32 207 07 00, fax: 32 207 07 80

Naczelnik
Ryszard Mozgol
tel. 32 207 07 13
ryszard.mozgol@ipn.gov.pl 

Sekretariat
Sylwia Dziurok
tel. 32 207 07 00, fax: 32 207 07 80
sylwia.dziurok@ipn.gov.pl 

dr Kornelia Banaś
tel. 32 207 07 11
kornelia.banas@ipn.gov.pl 

Angelika Blinda
tel. 32 207 07 16
angelika.blinda@ipn.gov.pl 

Monika Bortlik-Dźwierzyńska
tel. 32 207 03 12
monika.bortlik@ipn.gov.pl 

Zbigniew Gołasz
tel. 32 207 07 10
zbigniew.golasz@ipn.gov.pl 

Tomasz Gonet
tel. 32 207 07 15
tomasz.gonet@ipn.gov.pl 

Aleksandra Korol-Chudy (dodatkowo działalność edukacyjna na terenie Częstochowy)
tel. 32 207 07 01
aleksandra.korol-chudy@ipn.gov.pl 

Marek Łukasik (działalność edukacyjnie na terenie Bielska-Białej i okolic)
tel. 33 813 63 59
marek.lukasik@ipn.gov.pl 

Ewelina Małachowska
tel. 32 207 07 14
ewelina.malachowska@ipn.gov.pl 

do góry